• Safari Snorkelis Ford Ranger PX (2011 - )

Paredzēts dzinējam: 3,2l dīzeļa dzinējam

Snorkelis aizsargā dzinēju no putekļu un ūdens iekļūšanas dzinējā pārvietojoties pa apvidu. Neatkarīgi no ceļa apstākļiem, Safari snorkelis vienmēr nodrošina dzinējam sausu un tīru gaisu.

Gandrīz katrs, kas ir pavadījis daudz laika pārvietojoties pa apvidu, ir sastapies gan ar putekļainiem ceļiem, gan brasliem, sniegputeņiem vai lietusgāzēm, kas ir liels pārbaudījums gan vadītājam, gan auto un nereti rada ievērojamus un dārgus remontus neaizsargātajam auto dzinējam. Safari snorkelis ir radīts, lai aizsargātu apvidus auto dzinēju no ūdens un putekļiem, kas visai bieži ir sastopami pārvietojoties pa apvidu vai ceļojot. Tas pārvieto gaisa ņemšanas vietu no relatīvi zemās un neaizsargātās vietas motortelpā uz augstāku un drošāku vietu, kur pastāvīgi ir pieejams vēss, tīrs un sauss gaiss.

Safari snorkelis ir ražots Austrālijā no augstākās kvalitātes polietilēna, tas ir UV noturīgs un ārkārtīgi izturīgs skarbos apstākļos. Visas snorkeļa daļas ir individuāli konstruētas katram apvidus auto atsevišķi un rūpīgi pētītas un testētas pirms nodošanas ražošanā. Safari snorkelim ir kvalitatīvs blīvējums, kas nodrošina ārkārtēju dzinēja aizsardzību šķērsojot braslus un putekļos, kā arī kvalitatīvi stiprinājumi un to daļas, kas nodrošina vislabāko izskatu un ilgtermiņa izturību.

Lielākā Safari snorkeļu daļa ir aprīkota ar Safari snorkeļa uzgali, kurā ietverta augstas efektivitātes ūdens separācijas sistēma, kas izvada ar gaisa plūsmu iekļūstošo ūdeni, padarot drošu dzinēja darbību pat vislielākajās lietusgāzēs. Tirgots no Austrālijas uz visu pasauli, Safari snorkelis tiek atpazīts un ieguvis apvidus braucēju uzticību jebkurā pasaules vietā. Pirms nākošā izbrauciena uzstādiet arī savam auto Safari snorkeli un uzelpojiet, zinot, ka jūsu auto dzinējs ir aizsargāts ar augstākās kvalitātes Safari snorkeli.

Īpašības

Pārdomāta konstrukcija

Gaisa ieplūdes sistēmas truba pilda galveno Safari snorkeļa funkciju; tas ir testēts gan ar CAD, gan labaratorijas apstākļos un izveidots tā, lai no ienākošās gaisa plūsmas izvadītu maksimāli daudz ūdens un vienlaicīgi dzinējam piegādātu maksimāli daudz gaisa.

Izturīgi izejmateriāli

Safari snorkeļa korpuss ir izgatavots no UV noturīga polietilēna, kas nodrošina tā stingru un vienkāršu nostiprināšanu pie jūsu apvidus auto ar augstākās klases nerūsējošā tērauda un galvanizētām detaļām, kas aizsargā gan iekšējos, gan ārējos stiprinājumus pret rūsu. Visi Safari savienojumi ir konstruēti un izgatavoti no EPDM formētās gumijas, kas paredzēta ilgstošai izmantošanai 130°C temperatūrā. Kas var būt labāks par šo!

Pielāgots katrai automašīnai

Nekas cits tik labi nepieguļ kā Safari! Pateicoties sarežģītam konstruēšanas procesam, vienlaicīgi strādājot gan ar CAD modelēšanas programmu, gan konkrēto automašīnu, Safari snorkelis ir izgatavots ideāli pieguļošs. Lai arī citu ražotāju snorkeļi izskatās līdzīgi, neviens no tiem nav izgatavots tik ļoti pievēršot uzmanību sīkumiem sākot no gaisa filtra kastes līdz snorkeļa uzgalim, kas kopumā ideāli funkcionēs tieši ar jūsu auto.

Piegādā svaigu gaisu auto dzinējam

Augstu gaisa plūsmu nodrošinošs korpuss nodrošina vairāk kā pietiekamu gaisa daudzumu.

Aizsargā dzinēju no ūdens

Šķērsojot braslus Safari snorkelis patur jūsu auto dzinēju sausu un samazina dzinēja bojājuma iespējamību.

Samazina putekļu iekļūšanu dzinējā

Safari snorkelis ir lieliska izvēle braucot vienam auto aiz otra pa putekļainu ceļu, kad saceltie putekļi var nodarīt kaitējumu jūsu auto dzinēja veiktspējai.

Savietojams ar ciklona filtru

Safari snorkelis ir pilnībā savietojams ar 7” vai 10” ciklona filtru.

Attēlam var būt ilustratīvs raksturs.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Safari Snorkelis Ford Ranger PX (2011 - )

  • Ražotājs: Safari Snorkel
  • Modelis Safari SS5000R
  • Pieejams Eiropas noliktavā: 7
  • Pieejamība: 1
  • EUR 426,00
  • EUR 345,00

  • Bez nodokļa: EUR 285,12

Atslēgvārdi: Safari, snorkelis, Ford, Ranger, PX, 2011