Lojalitātes Programma

Mūsu pastāvīgajiem klientiem un sadarbības partneriem vēlamies piedāvāt iespēju krietni ietaupīt izmantojot kādu no mūsu lojalitātes programmām. Mēs tās jums varam piešķirt paši, vai arī varat tās saņemt kontaktējoties ar mums. Lai piedalītos lojalitātes programmā, jums būs nepieciešams reģistrēties mūsu mājas lapā, pēc kā piešķirsim jums attiecīgu atlaižu līmeni.

Šobrīd ir pieejamas šādas lojalitātes programmas:

Pastāvīgā klienta lojalitātes programma.

Var iegūt sasniedzot pirkumu summu vismaz EUR 1000,00 viena gada laikā no reģistrācijas brīža. Turpmākā periodā ilgstoši neiepērkoties vai iepērkoties par ievērojami mazāku summu, var tikt anulēta bez iepriekšēja brīdinājuma.

Korporatīvā klienta lojalitātes programma.

Tiek piemērota lauksaimniekiem, mežsaimniekiem un citiem uzņēmumiem, kas izmanto apvidus auto, kā arī privātajiem klientiem ar vairākiem apvidus auto. Nepieciešamā pasūtījumu summa gadā – vismaz EUR 2000,00

Profesionāļu lojalitātes programma.

Tiek piemērota apvidus auto pārbūves servisiem, kā arī auto detaļu tirgotājiem un autosaloniem. Lojalitātes programma tiek piešķirta uzreiz, bet nepieciešama minimālā pasūtījumu summa gadā. No Profesionāļiem vēlamies sagaidīt vismaz daļēji patstāvīgu darbu ar preču katalogiem un elektroniski veiktus pasūtījumus.

 

Liela apjoma vienreizējiem pasūtījumiem (virs EUR 3500.00) var tikt piemērotas atlaides pēc vienošanās bez dalības kādā no lojalitātes programmām.

 

Piedāvājam īpašus nosacījumus personām vai uzņēmumiem, kas vēlas reprezentēt ARB 4x4 Accessories produkciju uz savas automašīnas. Par nosacījumiem kontaktējieties ar mums.

 

Lojalitātes programmas nevar tikt kombinētas ar citiem īpašajiem piedāvājumiem un akcijām.

Mēs paturam tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt vai anulēt jebkuru no piešķirtajām lojalitātes programmām.