Preču piegāde

1.     Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajās preču cenās.

2.     Pēc jūsu pasūtītās preces saņemšanas veikala noliktavā, mūsu darbinieks ar jums sazināsies, lai precizētu preču piegādes vietu, laiku un izmaksas. Preču piegāde notiks saskaņā ar piegādes grafiku, par kuru jūs informēs veikala pārstāvis.

3.     Preču piegāde tiek veikta jūsu norādītajā adresē. Prece netiek piegādāta uz vietām, kur transportlīdzekļiem aizliegts iebraukt un/vai apstāties, tādēļ šajos gadījumos lūdzam pasūtījumā norādīt tuvāko vietu, kur transportīdzekļiem atļauts apstāties.

4.     Ja pasūtījumā (pirkumā) ir vairākas preces, tās tiek piegādātas vienlaicīgi un tiek aprēķināta fiksēta piegādes cena.

5.     Ja pasūtījuma summa vienā reizē uz vienu adresi pārsniedz EUR 100.00 (viens simts eiro), preces visā Latvijas teritorijā piegādājam bez maksas. Šī iespēja neattiecas uz precēm kuru vienības svars pārsniedz 30 kg.

6.    Ja vienas preces svars pārsniedz 30 kg, piegādes nosacījumi tiek aprēķināti atsevišķi pēc savstarpējas vienošanās.               

7.     Ja prece tiek saņemta veikala birojā, maksa par piegādi netiek aprēķināta. Preci iespējams saņemt Rīgā, Ganību dambī 13/1-215, 10:00 - 14:00 darba dienās. Citā laikā par preču saņemšanu ir nepieciešams iepriekš vienoties pa tālruni +371 20455565. 

8.     Pasūtot preci ar piegādi par preci un tās piegādi jums ir jānorēķinās, maksājot ar pārskaitījumu avansā, ar preci kopā saņemot pavadzīmi par pasūtītajām precēm un piegādes izdevumiem.

9.     Preču piegāde Latvijas teritorijā notiek izmantojot SIA „Teikas Pasts”

11.   Pasūtījums tiks apstiprināts un prece tiks izsūtīta pēc maksājuma saņemšanas veikala norēķinu kontā. Sūtījums tiks nosūtīts uz pasūtītāja vārda.

10.   Piegādes tiek izsūtītas maksājuma saņemšanas datumā no 10:00 - 14:00. Pasūtījumi kurjeriem tiek nodoti izpildei no pirmdienas līdz piektdienai.

12.   Vairumā gadījumu preču piegādes tiek veikta nākošajā darba dienā, bet atsevišķos gadījumos tā var ieilgt līdz 5 darba dienām.