Ikoniskajiem Intensity papildus lukturiem tagad ir brālis. Iekļaujot pilnīgi jaunu, Austrālijā projektētu un konstruētu optiku savienojumā ar Osram LED tehnoloģiju un stilistisku atjauninājumu, ARB Intensity Solis ir vēlreiz pārbīdījis papildus lukturu tehnoloģiju robežlīniju, izgatavojot unikālus, plašām iespējām pildītus un veiktspējīgus papildus lukturus.

Piedāvājot pārliecinošu fokusēto vai izkliedēto optiku un iekļaujot jūsu izvēlētu sarkanu vai melnu ietvaru, ARB Intensity Solis papildus lukturi ir pildīti ar jaunām iespējām, kas nešaubīgi patiks visiem. Šis ir tikai sākums ar zem spiediena lietiem kronšteiniem sniedzot akmenscietu pamatu šo lielisko lukturu uzstādīšanai.

ARB Intensity Solis tika projektēts no nulles ARB galvenajā mītnē Melburnā, Austrālijā. Veiktspēja tika paturēta uzmanības centrā, tajā pat laikā esot pilnīgi pārliecinātiem, ka tā stils un konstrukcija atbildīs plašam auto un spēka buferu klāstam.  Tika atjaunināta optika, ne tikai tādēļ, lai samazinātu stara retinājumu (kas ir bieži sastopams lielākai daļai LED papildus lukturu), bet arī lai ietilpinātu lielāku LED diožu skaitu tajā pat luktura izmērā, nomainot to skaitu no 32 uz 36. Šiem LED ir apstiprināti lieljaudas Osram, kas ir labākie LED mūsdienu piedāvājumā. 36 LED ietilpst 30 gab. 4W un 6 gab. 10W LED, kas sniedz pārsteidzošu gaismas stara attālumu, kas ir ticis pilnviedots visdažādākiem braukšanas apstākļiem.

ARB Intensity Solis ir unikāls, digitāli kontrolēts, skārienveida dimmeris. Pieci iepriekš iestatīti spilgtuma uzstādījumi it tikuši ieprogrammēti kontrolierī, lai uzlabotu braukšanas pieredzi un ļautu ar to operēt, bez nepieciešamības pievērst skatu skārienveida dimmerim. Izmantojot mūsdienīgas stila līnijas un konstrukciju, kontrolieris tika radīts cik vien iespējams mazs, lai sniegtu vienotu izskatu ar mūsdienīgajiem auto paneļiem. Papildus, ARB Intensity Solis var tikt pilnībā integrēts ARB Linx sistēmā, lai nodrošinātu pilnu kontroli pār jūsu Intensity Solis gaismām lietojot Linx papildus kontrolieri (pieejams ar Linx atjauninājumu).

Lai nodrošinātu vienkāršu uzstādīšanu, ARB Intensity Solis ir plug and play elektroinstalācija, kurā ir iekļauti H4 un HB3 savienotāji, lai to ātri un vienkārši varētu pieslēgt lielākajai auto apgaismojuma sistēmu daļai. Viens 4 tapu savienojums katra Intensity Solis aizmugurē satur vienu kabeli katram lukturim, kas palīdz uzlabot eletrokabeļu organizāciju. Termālā vadība, lai kontrolētu LED radīto temperatūru ir vienmēr bijusi ARB Intensity premium funkcija. Bezkompromisa kvalitātes inteliģentā aktīvā termālā lukturu vadība tika iekļauta un uzlabota pateicoties mūsu inženieriem. Vēl lielāka dzesēšana ir nodrošināta ar lieto alumīnija korpusu, kas darbojas kā lielas dzesēšanas ribas un nodrošina efektīvu apvalka karstuma izkliedi, ļaujot LED darboties ar maksimālu jaudu. ARB Intensity lukturi ir konstruēti, lai nodrošinātu maksimālu gaismas jaudu jebkuros braukšanas apstākļos un nodrošinātu maksimālu luktura ilgmūžību, salīdzinot ar tirgū pieejamajiem lētajiem LED modeļiem.

Attālums pie 1 lux ir visplašāk pielietotā metode, lai izmērītu papildus lukturu veiktspēju un, kā jau var sagaidīt ARB Intensity Solis lukturi sasniedz neticami lielu gaismas stara attālumu. Atsevišķs ARB Intensity Solis fokusētais lukturis nodrošina 1032 m pie 1 lux, kas ir par 30% vairāk, nekā esošajiem ARB Intensity lukturiem, savukārt atsevišķs ARB Intensity Solis izkliedētais lukturis nodrošina 729m pie 1 lux ar līdz pat 40m platu staru katrā auto pusē. Kopā ar attālumu ir atjaunota arī luktura krāsa uz siltāku toni, kas palīdz samazināt redzes saspringumu ilgstoši braucot un palielina vadītāja komfortu palīdzot samazināt nogurumu.

Izmantojot divus fokusētos lukturus, izgaismotais attālums ir ļoti konkurētspējīgs – 1462m pie 1 lux, bet kombinējot fokusēto un izkliedēto lukturus – 1263m pie 1 lux, taču izgaismotā ceļa attālums nav nebūt viss ieguvums, svarīga ir arī gaismas kvalitāte. ARB Intensity Solis ir pašam sava optika, ko konstruējuši ir Austrāļu inženieri Džeimss Ljūks (James Luke) un Saimons Stiknejs (Simon Stickney). Inženieri daudzus mēnešus konstruēja un uzlaboja optiku, kas uztvertu maksimāli daudz gaismas, likvidētu staru retinājumu un novirzītu staru pareizā virzienā, lai samazinātu gasimas retinājumu un palielinātu katra LED potenciālu.

Uzlabojot un atjauninot ARB Intensity Solis papildus lukturu izskatu, tiem tika pievienotas melnas eletroshēmas, lai radītu lukturiem dziļuma efektu un tādējādi vēl vairāk uzlabotu vizuālo izskatu. Maināmi ietvari ir iekļauti komplektā un lietotājs tos pats var viegli nomainīt. Piedāvātās krāsas ir visā pasaulē atpazīstamā ARB sarkanā krāsa un tagad arī melnā krāsa, lai padarītu automašīnas priekšpusi mazāk uzkrītošu. Komplektā ir iekļauti praktiski neiznīcināmie caurpīdīgie lukturu vāciņi; papildus ir pieejami arī dzintara krāsas vai necaurspīdīgi melni vāciņi.

Uzlabojot izskatu vēl vairāk, inženieru un konstruktoru komanda lukturiem pievienoja zem spiediena lietu alumīnija stiprinājumu ar komplektā iekļautām drošības skrūvēm. Šajā stiprinājumā lukturis tiek iegremdēts, kas palielina stiprību un samazina iespēju sasist lukturus apvidus braukšanas laikā. Šis stiprinājums nodrošina vairākas uzstādīšanas pozicijas un iespēju tos uzstādīt uz lielākās daļas tirgū pieejamo spēka buferu.

ARB Intensity Solis ir gaidīts un revolucionārs jaunums starp ikoniskajiem Austrālijas papildus lukturiem. Tas ražo tīru, skaidru gaismu ar pārveidotu temperatūras krāsu samazinot spriedzi acīm un nogurumu veicot lielus attālumus. Tas izgaismo apbrīnojami lielu attālumu uzlabojot drošību uz vientuļām šosejām un izgaismojot jebkuru bezceļa posmu. Ar jauno konstrukciju, fokusētā un izkliedētā lukturu kombinācija ir lieliska izvēle, lai nodrošinātu lielisku gaismu gan tālumā, gan platumā. Turpinot bezkompromisa tradīciju, augstākās pakāpes LED un elektronika, pirmklasīga ARB termiskā vadība, jaunas pakāpes krāsojums un ietvars, kā arī optimizēta LED un optikas konfigurācija, turpina ARB Intensity klāstu nosakot jaunus standartus auto apgaismojuma jomā.

*Integrācija ar Linx – ir jāiegādājas tikai papildus kabelis, kas ir viegli uzstādams un jāuzinstalē jaunais lukturis un tā funkcijas Linx sistēmā. Funkcijās ir iekļautas izvēles iestatījumi, dimmera vadība un Solis ikonas.

FOTOMETRISKO DATU TESTS

Testēšana tika uzraudzīta apstiprinātā un akreditētā neatkarīgā laboratorijā Austrālijā, izmantojot Austrālijas standarta metodiku papildus lukturu mērījumiem.

Viens fokusēts, viens izkliedēts lukturi

Viens izkliedēts lukturis

LUKTURA TEHNISKIE DATI

 • 36 OSRAM LEDi – 6x 10W un 30x 4W
 • Aprēķinātie lūmeni – 18178 Lm
 • Efektīvie lūmeni – 8333 Lm
 • Krāsas temperatūra – 5700 K
 • Attālums pie 1 Lux – 729 m vienam izkliedētajam lukturim
 • Stara platums – 11 grādi
 • Pārsprieguma aizsardzība
 • LED kalpošanas ilgums – 50 000+ stundas
 • Darba temperatūra -40°C to +65°C
 • Aizsardzība pret elektromagnētiskiem traucējumiem
 • Iebūvēta termālā vadība
 • Zem spiediena liets alumīnija korpuss un stiprinājumi
 • Praktiski nesasitamas caurspīdīgas polikarbonāta lēcas
 • UV noturīgi polikarbonāta vāciņi
 • Daudzpozīciju uzstādīšana
 • Izturīgs, UV noturīgs pulverkrāsojums
 • Spiediena izlīdzināšanas ventilis
 • Putekļu un ūdensdrošs (IP68)
 • Lieljaudas Amfenola AT06 ūdensdrošs savienojums
 • Vibrācijas tests atbilst MIL810-STDG
 • RoHS, CE un ECE R10 atbilstošs
 • Ienākošā strāva – 10-30V DC
 • Jauda – 165W
 • Spriegums – 12.4 Amp pie 13.2V
 • Pieejami papildus lukturu vāciņi – dzintara krāsā un melni necaurspīdīgi
 • Drošības Torx stiprinājumi iekļauti cenā

 

 

 

 

 

 

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

ARB Intensity Solis papildus LED izkliedēts lukturis

 • Ražotājs: ARB
 • Modelis ARB SJB36F
 • Pieejams Eiropas noliktavā: 3
 • Pieejamība: 1
 • EUR 357,00
 • EUR 310,00

 • Bez nodokļa: EUR 256,20

Saistītā prece

LINX

LINX

Kas ir LINX? Nākamā 4x4 automašīnu aprīkojuma paaudze! LINX ir unikāls, moderns kontrolieris, kas aizstāj klasiskos slēdžus, indikatorus un monitorus, centralizē transportlīdzekļa piederu..

EUR 517,00 EUR 620,00 Bez nodokļa: EUR 427,27

ARB Intensity Solis elektroinstalācija ar dimmeri

ARB Intensity Solis elektroinstalācija ar dimmeri

Skārienjūtīgais dimmeris ir nepieciešams ARB Intensity Solis vadībai, ja lukturi nav savienoti ar Linx. TEHNISKIE DATI: “Uz augšu” un “uz leju” pogas P..

EUR 83,00 EUR 95,00 Bez nodokļa: EUR 68,60

Atslēgvārdi: ARB, Intensity, Solis, papildus, LED, izkliedēts, lukturis