• ARB Classic Plus kravas kastes kulba XCLS07

Prece ar defektiem/ nepilnā komplektācijā

Paredzēta automašīnai: VW Amarok (2010 - )

Pārklājuma tips: Gluds

Logu tips: Paceļami stikli abās pusēs

Kulbas izmēri:

A = 1720 mm  B = 1565 mm  C = 500 mm  D = 600 mm

   

Cenas ir dotas double cab modeļiem. Lai uzzinātu cenas citiem modeļiem, lūdzu sazinieties ar mums!

Pamatcena ir dotas kulbai ar paceļamo priekšējo logu, ar atbīdamiem sānu logiem un nekrāsotai (baltai). Paceļamie vai kombinētie sānu logi,  krāsošana pēc koda, kā arī citas papildus opcijas ir jāizvēlas papildus.

Lielākā daļa kulbu tiek komplektētas, krāsotas un piegādātas 2-4 nedēļu laikā.

KRAVAS KASTES KULBAS CLASSIC PLUS

Izmēģinātas un testētas Austrālijas visskarbākajos apvidos, Classic kulbas sniedz drošu glabāšanas vietu plašam pikapu klāstam.

Papildinot ARB kravas kastes kulbu klāstu, Classic Plus versija ir lielisks risinājums tiem, kas meklē labāku risinājumu un vieglāku piekļuvi kravas kastei ar integrētas centrālās atslēgas palīdzību.

Ar centrālo atslēgu slēdzamas durvis

Classic Plus kulbas sniedz paaugstinātu drošību ar centralizēti slēdzamu aizmugurējo kulbas stiklu, kas tiek slēgts ar automašīnas oriģinālo pulti. Kulbas iekšpusē ir avārijas rokturis, kas ļauj atbloķēt slēdzeni, pat jau auto akkumulators ir tukšs.

Individuāls jumta veids

Standarta kulba ir pieejama plašam dubultkabīnes pikapu klāstam un ir izveidota, lai saplūstu ar oriģinālo automašīnas kabīnes augstumu. Tai var tikt uzstādīts ARB jumta bagāžnieks vai reliņi. Augstā kulba, kas maksimāli palielina iekšējo ietilpību lielākām kravām, ir pieejama lielākai daļai dubultkabīnes pikapiem, kā arī plašam ekstra kabīņu un nedalīto kabīņu klāstam. Īpašā vidējā izmēra kulba, kas apvieno sevī stilu un praktiskumu, ir pieejama atsevišķiem pikapiem, tādiem kā Mitsubishi L200 un VW Amarok.

Laikapstākļu droša konstrukcija

Classic kulbu ārpuse var lepoties ar Premium kvalitāti, ūdensdrošu konstrukciju ar augstas UV kategorijas pārklājumu, kas ir piemērots skarbiem laikapstākļiem un videi. Papildus, mūsu kvalitatīvais krāsojums veido izturīgu un UV noturīgu pārklājumu.

Individuāla logu komplektācija

Mūsu populārie paceļamie logi ir aprīkoti ar gāzes amortizatoriem, kas notur logus atvērtus, aizmugurējā loga ārējām slēdzenēm ar diviem īpašiem D veida rokturiem, kas tos noslēdzot bloķē aizmugures vāka atvēršanu, kā arī iebūvētu lietus noteksistēmu, lai novērstu ūdens iekļūšanu kravas kastē. Jūs varat izvēlēties arī atbīdāmos logus ar četrām atduru pozīcijām, vai kombinēt kulbas sānos paceļamo un bīdāmo logu, atbilstoši jūsu vajadzībām. Priekšējais kulbas logs arī ir pieejams paceļams vai atbīdāms un ir izgatavots no droša stikla. Ar mērķi uzlabot redzamību, paceļamais logs ļauj viegli notīrīt automašīnas kabīnes aizmugurējo logu.

Izturīga stiprinājumu sistēma

Domājot par izturīgumu un drošību, visas Classic kulbas ir piestiprinātas ar pilna garuma stiprinājumu sistēmu, kas pamatīgi nostiprina kulbu pie jūsu automašīnas. Classic kulba ir paredzēta 100 kg svaram kustībā ar ARB apstiprinātu jumta bagāžnieku vai reliņiem.

Droša noslēgšanas sistēma

Ņemot drošību kā vienu no svarīgākajām iezīmēm, Classic kulbām ir divi slēdzami rokturi, kas aptver aizmugurējo vāku un logu vienlaicīgi kā dubultāķi, kas izvietoti kulbas iekšpusē, lai padarītu drošu kravas nodalījumu. Slēdzams un atbīdāms priekšējais logs ir pieejams lielākai daļai automašīnu un kalpo labākai ventilācijai.

Apgaismojums

Aizmugurējais LED bremžu papildlukturis ir paredzēts papildus drošībai, kamēr iekšpusi apgaismo viegli sasniedzams halogēna lukturis, kas atvieglo instrumentu un cita aprīkojuma atrašanu tumsā.

Premium tonējums

ARB kulbu sānu un aizmugures logi ir izgatavoti no 4 mm bieza, rūpnīcā tonēta, rūdīta droša stikla, lai vasarā padarītu kulbas iekšpusi vēsāku, kā arī paaugstinātu drošību.

Viegli tīrāma iekšpuse.

Classic kulbās tiek izmantoti gludi, inerti materiāli, kas ir viegli tīrāmi, nodrošinot, ka jūsu kulbas interjers nepievilks smakas.

Premium konstrukcija

Projektētas un konstruētas Austrālijā, ARB kulbas tiek izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem un komplektētas augstākajā līmenī. Classic kulbās tiek izmantota īpaša sendviča tipa plākšņu stiprinājumu sistēma, ar kuru katra kulba tiek piestiprināta pie automašīnas ar stingru tērauda kronšteinu un alumīnija sliedi, kā rezultātā tiek izveidots aptverošs stiprinājums, kas nodrošina lielisku blīvējumu. Classic kulbas ar gludo vai aizsargpārklājumu ir pieejamas lielākajai daļai modeļu.

Izvēloties ARB jūs varat būt droši, ka saņemsiet kvalitatīvus izstrādājumus, uzticamu servisu un pēcpārdošanas apkalpošanu. ARB kulbas tiek izgatavotas un komplektētas ar ļoti augstiem standartiem, kas nodrošina to optimālu uzstādīšanu, izturību un uzticamību. Mūsu kulbām ir 3 gadu garantija (fiziskām personām), kā arī bojājumu gadījumā tām ir pieejamas rezerves daļas. Mūsu kulbas tiek glabātas un komplektētas ARB Eiropas galvenajā noliktavā Prāgā, Čehijas Republikā.

Attēlam ir ilustratīva nozīme

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

ARB Classic Plus kravas kastes kulba XCLS07

  • Ražotājs: ARB
  • Modelis ARB XCLS07
  • Pieejams Eiropas noliktavā: 0
  • Pieejamība: 1
  • EUR 4 729,00
  • EUR 1 523,00

  • Bez nodokļa: EUR 1 258,68

Papildu izvēles:


Atslēgvārdi: ARB, Classic, Plus, kravas, kastes, kulba, XCLS07