Piegāde

1.     Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajās preču cenās.

2.     Pēc jūsu pasūtītās preces saņemšanas veikala noliktavā, mūsu darbinieks ar jums sazināsies, lai precizētu preču piegādes vietu, laiku un izmaksas. Preču piegāde notiks saskaņā ar piegādes grafiku, par kuru jūs informēs veikala pārstāvis.

3.     Preču piegāde ir norādītajā adresē. Prece netiek piegādāta uz vietām, kur transportlīdzekļiem aizliegts iebraukt un/vai apstāties, tādēļ šajos gadījumos lūdzam pasūtījumā norādīt tuvāko vietu, kur transportīdzekļiem atļauts apstāties.

4.     Ja pasūtījumā (pirkumā) ir vairākas preces, tās tiek piegādātas vienlaicīgi un tiek aprēķināta fiksēta piegādes cena.

5.    Ja vienas preces svars pārsniedz 50 kg, vai kopsvars 100 kg, peigādes nosacījumi tiek aprēķināti atsevišķi pēc savstarpējas vienošanās              

6.     Ja prece tiek saņemta veikala birojā, maksa par piegādi netiek aprēķināta. Preci iespējams saņemt Rīgā, Ganību dambī 13/1-215, 10:00 - 18:00 par saņemšanas laiku iepriekš vienojoties pa tālruni +371 20455565. 

7.     Par preču iegādi un piegādi jums ir jānorēķinās, maksājot ar pārskaitījumu avansā, ar preci kopā saņemot pavadzīmi par pasūtītajām precēm un piegādes izdevumiem.

8.     Maksa par piegādi Rīgas pielsētas robežās ir EUR 10.00

9.     Maksa par piegādi Rīgas rajonā tiek aprēķināta pec principa – EUR 10.00 + EUR 0.30 par katru kilometru.

10.   Maksa par piegādi Latvijas teritorijā notiek izmantojot SIA „Velokurjers” pakalpojumus un cenas www.velokurjers.lv

11.     Pasūtījums tiks apstiprināts un prece tiks izsūtīta pēc maksājuma saņemšanas veikala norēķinu kontā. Sūtījums tiks nosūtīts uz pasūtītāja vārda.

10.  Piegādes tiek realizētas uzrādītajā datumā no 9:00 - 17:00. Pasūtījumi kurjeriem tiek nodoti izpildei no pirmdienas līdz ceturtdienai.

12. Piegādes līdz gala patērētājam var aizņemt līdz 5 darba dienām.