• Old Man Emu atsperlāga VW Amarok CS064R

Paredzētas automašīnai: VW Amarok 

Uzstādīšanas vieta: Aizmugurē

Paredzamais lifts: +2 cm

Paredzētā papildus slodze: Vidēja

Old Man Emu Dakar atsperlāgas ir daļa no ARB piekares sistēmas, kas nodrošina optimālu braukšanas sniegumu, neatkarīgi no automašīnas ekspluatācijas apstākļiem.

Old Man Emu sortimentā katram auto modelim ir pieejami dažādi atsperlāgu varianti, kas ļauj piemērot piekari gan atpūtas, gan komerciālām vajadzībām. Komplektējot Old Man Emu Dakar atsperlāgas ar Old Man Emu amortizatoriem, jūs iegūsiet ievērojami uzlabotu auto vadāmību, braukšanas komfortu un kravnesību.

·         Galos sašaurinātas ar dimantu grieztas loksnes: Nodrošina, ka slodze tiek pakāpeniski sadalīta pa loksnes virsmu, samazinot lielo spriedzi atsperlāgu galos. Šāda tehnoloģija nodrošina palielinātu braukšanas komfortu un aizsardzību pret lokšņu lūšanu un ievērojami paildzina atsperāgu ekspluatācijas laiku.

·         Skrūvju skavas un starplikas: Lokšņu savienojumvietās ir ievietotas neilona starplikas, kas novērš lāgu čīkstēšanu.

·         Komplekss izliekuma un slodzes tests: Izliekuma tests nodrošina, ka atsperlāgu loksnes veido vienotu “komplektu”, kas samazina nosēšanās risku. Slodzes tests nodrošina atbilstību paredzētajai noslogojuma specifikācijai.

·         Grafīta pārklājums: Kalpo lai samazinātu berzi starp atsperlāgu loksnēm un antifrikcijas starpplāksnēm.

·         Antifrikcijas starpplāksnes: Smērējamās neilona starplokšņu starpplāksnes samazina berzi lokšņu galos, kuros tā ir vislielākā.

·         Plakana tilta sēžas vieta: Ļauj droši nostiprināt atsperlāgu pie tilta samazinot tās spriedzi un paildzinot ekspluatācijas laiku.

·         Skrotēšana: Katras loksnes spriegotajai pusei tiek veikta skrotēšana, lai samazinātu spriedzi. Šī apstrāde var pat dubultot atsperlāgas ekspluatācijas laiku.

·         Divpakāpju lokšņu pakotnes: pieejamas lielākai daļai aizmugurējo atsperlāgu. Kad automašīna brauc bez kravas, pamatā darbojas tikai pirmās pakāpes loksnes nodrošinot komfortu, savukārt otrās pakāpes loksnes sāk darboties pie smagi piekrautas automašīnas nodrošinot papildus atbalstu.

LŪDZAM ŅEMT VĒRĀ: Lielākai daļai Old Man Emu Dakar atsperlāgu ir visas augstākminētās īpašības, bet, ja to nepieļauj konstrukcija vai citi ierobežojumi, viena vai vairākas no minētajām īpašībām var nebūt iekļautas komplektācijā. Papildus informācijai kontaktējieties ar mums.

Attēlam ir informatīva nozīme.

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

Old Man Emu atsperlāga VW Amarok CS064R

  • Ražotājs: Old Man Emu
  • Modelis OME CS064R
  • Pieejams Eiropas noliktavā: (
  • Pieejamība: 2
  • Jūsu cena EUR 489,00

  • Bez nodokļa: EUR 404,13

Saistītā prece

Old Man Emu +2cm lifta komplekts VW Amarok

Old Man Emu +2cm lifta komplekts VW Amarok

Komplektā ietilpst: Priekšējie statņa amortizatori - 2 gab. Aizmugurējie amortizatori - 2 gab. Priekšējās atsperes (vidējas slodzes) - 1 pāris Aizmugurējās atsperlāgas (vidēj..

EUR 2 329,00 Bez nodokļa: EUR 1 924,79

Old Man Emu atsperlāgu papildus loksne D38XL

Old Man Emu atsperlāgu papildus loksne D38XL

Savietojama ar atsperlāgu: CS064R, CS065R Old Man Emu atsperlāgu papildus loksnes ir paredzētas ievietot starp atsperlāgu loksnēm pēc to garuma. Tātad, kad tās tiek ievietotas lokšņu pakā, t..

EUR 88,00 Bez nodokļa: EUR 72,73

Atslēgvārdi: Old Man Emu, atsperlāgas, VW Amarok, CS064R