• REDARC divu akumulatoru uzlādes sistēma BCDC1225D

12 voltu, 25 ampēru izejas sprieguma modelis.

 

Ceļojuma laikā tiek lietotas arvien vairāk un vairāk elektriskas ierīces, kopā ar sarežģītām ekektrosistēmām, padarot pareizas akumulatora uzlādes sistēmas izvēli tik svarīgu kā nekad.

REDARC Divu Akumulatoru Uzlādes produktu klāsts nodrošina optimālu veiktspēju tādām elektroiekārtām kā ledusskapji, papildus gaismas, kompresori, kad tās tiek barotas no divu akumulatoru sistēmas.

Izmantojot īpašu, daudzpakāpju uzlādes algoritmu, Divu Akumulatoru Lādētājs ir konstruēts, lai braukšanas laikā uzlādētu jebkuru vispārēja pielietojuma auto papildus akumulatoru par 100%.

Īpašs lādēšanas profils

Lielākā daļa auto ģeneratoru nav paredzēti, lai pilnībā uzlādētu papildus akumulatoru. Labākajā gadījumā tas tiks nepilnīgi uzlādēts, tādējādi samazinot tā mūžu un veiktspēju, bet sliktākajā gadījumā var tikt nosēdināts akumulators tad, kad vismazāk to sagaidat.

Neatkarīgi no tā, vai papildus akumulators ir nepieciešams atpūtai vai darbam, jums ir nepieciešams papildus akumulatora lādētājs, kam varat patiesi uzticēties. REDARC Akumulatora Lādētājs nodrošinās, ka jūsu papildus akumulators spēs sasniegt un uzturēt optimālu uzlādi neatkarīgi no tā tipa un izmēra.

Tā uzlādes algoritms ir ticis neatkarīgi verificēts un testēts lai pārliecinātos, ka akumulatora mūžs tiks maksimāli paildzināts.

Uzlādes algoritms

Akumulatora Uzlādes produktiem ir trīspakāpju lādēšanas algoritms. BCDC1250D modelim ir četrpakāpju lādēšanas algoritms.

Kad transportlīdzekis sāk galvenā akumulatora uzlādi un sasniedz nepieciešamo voltāžas līmeni, BCDC/LFP lādētājs sāk pastiprinātā režīmā lādēt papildus akumulatoru. Pastiprinātās lādēšanas pakāpe uztur pastāvīgu strāvu līdz akumulators ir sasniedzis uzstādīto absorbcijas spriegumu.

Lādētājs paliks absorbcijas pakāpē, uzturot tajā uzstādīto spriegumu līdz akumulators būs uzlādēts par 100%.

Tad lādētājs pārslēgsies peldošajā pakāpē, kas saglabā 100% uzlādi, līdz slodze uz papildus akumulatoru rada sprieguma kritumu zem uzstādītā sprieguma līmeņa, kur tas atkal ieslēdz pastiprināto pakāpi.

BCDC1250D modelim ir papildus saudzīgā starta pakāpe, kas uz īsu laiku palielina sprieguma maiņu papildus akumulatorā.

REDARC Divu Akumulatoru Uzlādes Sistēmas progresīvā elektronika pastāvīgi monitorē papildus akumulatora uzlādi, lai nodrošinātu, ka jūsu auto akumulators vienmēr saņemtu ideālu sprieguma un strāvas daudzumu akumulatora maksimālai veiktspējai un ilgmūžībai. Papildus tam, augsti progresīvais akumulatoru izolators, kurā iekļauta Smart Start ® tehnoloģija, pastāvīgi monitorē transportlīdzekļa galvenā akumulatora uzlādes līmeni, sargājot jūsu galveno akumulatoru no pārmērīgas izlādes.

Ja ir vērts iegādāties papildus akumulatoru, tad tikpat lielā mērā ir vērts to aizsargāt ar REDARC Akumulatoru Lādētāju.

Paralēls savienojums

Akumulatoriem, kam nepieciešama lielākas jaudas uzlāde, nekā mūsu 25, 40 un 50 ampēru lādētājiem, ir iespējams BCDC Divu Akumulatoru Lādētājus lietot paralēli.

Daudzu transportlīdzekļu uzlādes sistēmas, iekļaujot transportlīdzekļus, kas aprīkoti ar “gudrajiem” ģeneratoriem, var saražot liekus 80 ampērus strāvas, vairāk nekā transportlīdzeklis spēj patērēt normālos darba apstākļos.

Ideālos darba apstākļos, kad transportlīdzekļa paša eletriskā slodze, galvenais akumulators, aksesuāri un dzinēja vadība izmanto relatīvi maz strāvas un dzinēja apgriezieni ir virs tukšgaitas, ģeneratoram rodas strāvas pārpalikums. BCDC spēj adaptēt tā ienākošo strāvu, lai pārsūtītu to uz papildus akumulatoru.

Izmantojot Adaptīvo Strāvas Vadības tehnoloģiju, BCDC nodrošina, ka visos transportlīdzekļa darbības režīmos, jūsu papildus akumulators saņem optimālu uzlādi no jūsu trasnportlīdzekļa, neietekmējot tā drošību un uzticamību.

Plašais Divu Akumulatoru Uzlādes Sistēmu klāsts ir konstruēts un ražots Austrālijā. Neatkarīgi no tā, kuru lādētāju jūs izvēlēsieties, jūs varat būt dross par tā augsto kvalitāti un uzticamību, kas piemīt katram REDAR produktam.

Tehniskā specifikācija:

BCDC1225D PARAMETRI
Voltāža 12V
Ienākošās strāvas amplitūda  9-32V
Saules uzlādes strāvas amplitūda 9-32V
Pārslēgšanās uz saules uzlādi pie (bez regulācijas) 9.0V
Maksimālā uzlādes voltāža 14.6V/15.0V/15.3V/14.5V
Izejošā strāva 25A
Strāvas patēriņš bez slodzes <100mA
Strāvas patēriņš gaidīšanas režīmā <8mA
Ieteicamais ieejošais drošinātājs 40A
Ieteicamais izejošais drošinātājs 40A
Izejošā jauda 375W
MPPT saules regulators
Apkārtējās vides tempertūra -10°C to +80°C
Izmērs 165 x 120 x 37 mm
Svars 1 kg

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

REDARC divu akumulatoru uzlādes sistēma BCDC1225D

  • Ražotājs: REDARC
  • Modelis REDARC BCDC1225D
  • Pieejams Eiropas noliktavā: (
  • Pieejamība: 1
  • EUR 477,00
  • EUR 429,00

  • Bez nodokļa: EUR 354,55

Saistītā prece

REDARC drošinātāju komplets FK40

REDARC drošinātāju komplets FK40

REDARC 40 ampēru drošinātāju komplekts  ..

EUR 59,00 EUR 65,00 Bez nodokļa: EUR 48,76

Atslēgvārdi: Auto, DC-DC, Akumulatoru, Lādētājs, BCDC1225D