Jums nav jābūt aizrautīgam Lielā Sprādziena Teorijas skatītājam, lai zinātu, cik liela nozīme ir fizikai mūsu ikdienas dzīves notikumos; kad mēs fizikas likumus attiecinām uz apvidus auto, nav grūti iedomāties, cik grūti 2.5 tonnas smagai automašīnai ir kustēties uz priekšu bez saķeres pa smilšainu vai dubļainu apvidu.

Risinot saķeres problēmas, ARB sadarbojās ar TRED, lai varētu novietot ekskluzīvos ARB Tred Pro trapus veikalu plauktos. TRED piedāvā Austrālijā izstrādātus un izgatavotus trapus un pirmie trapiem sniedz mūža garantiju.

Unikālā un patentētā TRED Pro kompozītkonstrukcija EXOTRED sastāv no vairākiem formēšanas etapiem un materiāliem, kas rada elastīgu pamatni, kurā iestrādāti ar stiklu pildīti neilona izciļņi, kam ir lielāka pretestība pret siltuma un riteņa spiediena rezultātā radītu kušanu.

Tred Pro trapu mainīgā izliekti ieliektā konstrukcija ļauj iegriezties riepai sākumā, nodrošinot maksimālu nosedzi saķerei, tai laikā kad trapa turpinājumā vairāk izliektā forma nodrošina riepai stabilu platformu, kas paceļas un turpinās kā plakana virsma. Trapu pamatnes konstrukcijas papildinājums ir precīzi izvietotie izciļņi, kas izvietoti, lai sakristu ar populārākajiem riepu protektoriem, tādējādi nodrošinot optimālu saķeri.

ARB Tred Pro trapi ir pieejami ekskluzīvās krāsās (melns uz melna, vai melns ar oranžu) un ir komplektēti ar premium strapēm, kas ļauj tos ātri izvilkt no zemes pēc lietošanas.

Cena norādīta par vienu pāri.

 

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

ARB Tred Pro trapi pelēki/oranži

  • Ražotājs: ARB
  • Modelis ARB TREDPROMGO
  • Pieejams Eiropas noliktavā: 47
  • Pieejamība: 1
  • EUR 353,00
  • EUR 282,00

  • Bez nodokļa: EUR 233,06

Atslēgvārdi: ARB, Tred, Pro, trapi, pelēki, oranži