Mēs esam papildinājuši savu ceļojuma aprīkojuma klāstu.

Gadiem ejot, telts ir attīstījusies no vienkārša auduma Gabala līdz koniskai formai un šobrīd līdz tuneļveida formai. Šī attīstība tiek turpināta ar ARB Skydome telti. Tā ir liela, plaša un tik komfortabla, cik vien iespējams.

ARB Skydome telts izņemot to no kastes ir gatava lietošanai. Kāpēc tas ir svarīgi? Liela daļa telšu tiek iesaiņotas ar vakuuma palīdzību un var paiet nedēļas, kamēr to matrači ieņem pareizu formu, ja protams tas vispār notiek. ARB Skydome telts ir taisna tiklīdz izņemta no kastes – tieši tā, kā to ir paredzējuši ARB inženieri.

Galvgaļa un kājgaļa logu nojumēm ir vairākas stiprinājuma vietas priekš nostiepjamām auklām, kā arī stingrs atbalsta stienis, lai samazinātu to kustību vējainā laikā. Ārējās nojumes nodrošina pilnu aizsardzību sliktos laika apstākļos, kamēr ar rāvējslēdžiem aprīkotās iekšējās galvgaļa un kājgaļas klapes samazina putekļu iekļūšanu, kā arī kondensāta veidošanos.

Ir iekļauts platmaļu turētājs, kam ir iespējams piekļūt no telts iekšpuses vai ārpuses.

Komfortabls 75 mm gofrēts putu matracis nodrošina labu atpūtu. Tam ir nekustīgs mazgājams pārvalks.

Atgulieties un izbaudiet neatkārtojamu naksnīgās debess skatu caur neilona tīkla ieeju. Izcila ventilācija un viegla iekļūšana. Visām ieejām un logiem ir YKK rāvējslēdži. Lietus renes neļauj iekļūt teltī ūdenim.

Teltij ir vairākas kabatas un glabāšanas iespējas tādiem priekšmetiem kā kabatas lukturīši, lukturi, atslēgas, telefoni, naudas maki un dzērienu pudeles.

Teltij ir atsevišķi stāvoša konstrukcija ar iespēju to nostiprināt vējainā laikā. Izturīgs ūdensdrošs, testēts audums.

Vienkārši uzstādama, nav nepieciešami daudz stiprinājumi pie zemes. Niķelēti stiprinājumu caurumi aizsardzībai pret koroziju un elastīgi alumīnija loki vienkāršai uzstādīšanai un glabāšanai.

Paliec sauss! Izturīgas šuves un augstas ūdensizturības PVC pamatne novērš ūdens iekļūšanu teltī.

Izmērs: 2150 x 1400 x 850 mm

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

ARB Skydome telts divvietīga

  • Ražotājs: ARB
  • Modelis ARB SDS200
  • Pieejams Eiropas noliktavā: (
  • Pieejamība: 1
  • EUR 723,00
  • EUR 506,00

  • Bez nodokļa: EUR 418,18

Saistītā prece

ARB Skydome divvietīgās telts soma

ARB Skydome divvietīgās telts soma

Glabā savu ARB Skydome telti glīti un droši. Īpašības: Lieti gumijas rokturi katrā gala Noņemama pleca siksna Pieejama divos izmēros (veinvietīgai un divvietīgai teltīm) Č..

EUR 202,00 Bez nodokļa: EUR 166,94

ARB Apavu telts

ARB Apavu telts

Aizsargā savus apavus no skarbiem āra apstākļiem ar ARB BootSwag apavu telti. Paredzēta novietot blakus jūsu ARB Skydome teltij vai pie apakšā jūsu jumta telts kāpnēm, apavu telts sniedz aiz..

EUR 52,00 Bez nodokļa: EUR 42,98

Atslēgvārdi: ARB, Skydome, telts, divvietīga