Kas notiek, kad inženieri ļauj vaļu izdomai un hidraulikas tehnoloģijas savieno ar vilkšanas aprīkojuma jomu? Iepazīstieties – DŽEKS!

Jebkuram apvidus ceļotājams ir labi zināma patiesība – lai cik labi nebūtu izplānots ceļojums, tas nebūt ne vienmēr notiek kā plānots. Kad jūs gatavojaties cīņai laužoties cauri skarbam apvidum un dubļu jūrām, jūs droši varat paļauties uz ARB Džeka spēcīgo plecu, pat vissarežģitākajās situācijās

Jaudīga hidrauliskā tehnoliģija

Pievienojot jaunu dimensiju tradicionālajām tehnoloģijām, gara gājiena ARB Džeks ir ieguvis unikālu hidrauliskās tehnoloģijas spēku. Sākot darboties ar visvieglāko spiedienu uz rokturi, ar katru roktura nospiešanu, hidraulika vienmērīgi paceļ auto par līdz pat 13 mm. Darbības laikā melnais gumijas korpusa aizsargs pasargā auto no iespējamiem bojājumiem.

Viegli pieejamā sarkanā nolaišanas svira nodrošina ātru un drošu auto nolaišanu, pateicoties divpakāpju nolaišanas funkcijai. Nodrošinot lietotāju ar diviem nolaišanas ātrumiem, nospiežot nolaišanas sviru, var tikt panākta lēna vai ātra auto nolaišana.

Saglabāts zemais profils

Ņemot vērā, cik svarīgi ir savienot ergonomisku formu ar drošu un uzticamu darbību, augstais roktura novietojums un griešanas mehānisma augstais novietojums, nodrošina lietotājam maksimālu kontroli, vienlaicīgi novēršot nepieciešamību tupties uz ceļiem rises.

Gatavs smagam darbam

Džeks ir izgatavots darbam pat vissarežģītākajās situācijās. Tam, līdzīgi kā Old Man Emu BP-51 amortizatoriem, korpuss ir izgatavots no aviācijai paredzētā 6061 T6 alumīnija, kas nodrošina tā maksimālu izturību. Uz tā korpusa izvietotie 9 poziciju punkti ļauj novietot knābi dažāda augstuma izejas punktos. Džeka celšanas kapacitāte ir līdz 2000 kg.

Esot zem slodzes, iekšējais drošības vārsts gādā par aizsardzību gan pret Džeka pārslodzi, gan, kas ir vēl svarīgāk, par lietotāja drošību, izslēdzot pārslodzes izraisītu auto krišanu.

360° regulēšana uz zemes

Džeka korpuss var tikt grozīts par 360°, lai grozāmo pēdu nolīmeņotu attiecībā pret pamatu.

Džeks atbilst šādiem standartiem un regulām:

AS/NZ 2693 – 2007

ASME B 30.1 – 2015

Specifikācija:

Minimālais celšanas augstums: 160 mm

Maksimālais celšanas augstums: 710 – 1230 mm

Gājiens: 540 – 550 mm

Celšanas diapazons: 160 – 1230 mm

Maksimālais celšanas svars: 2000 kg

Augstums saspiestā veidā: 890 mm

Augstums izstieptā veidā: 1432 mm

Svars: 10.5 kg

Gājiena solis: 13 mm

 

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi

ARB Džeks

  • Ražotājs: ARB
  • Modelis ARB 1060001
  • Pieejams Eiropas noliktavā: (
  • Pieejamība: 1
  • Jūsu cena EUR 1 083,00

  • Bez nodokļa: EUR 895,04

Atslēgvārdi: Džeks, hidrauliskais, domkrats, ARB